ALTYAPI BİLGİSİ

MSSQL Veritabanına uzaktan bağlantı ile çalışan panelimiz ile dinamik bir hız yakalamış oluyoruz.Ayrıca Scope sistemiyle güvenlik ve panel'e gelecek olan saldırıların oyuna gelmesini engellemiş oluyoruz.Bir nevi panel sunucunuzu korumuş oluyor ve sorun yaşama minimize ediliyor.Özel prosödürlerle bezenmiş panelimiz ile en iyi altyapı sizler için hazır.


PHP - AJAX birleşti ve ortaya devasa hızlı bir panel çıktı.PDO Güvenliği altyapısı ve ajax yapısı ile kodlanmış altyapımız ile SQL İnject ve benzeri olaylar tarihe karıştı.
Jquery yapısı ile bir çok işleminiz anlık dönüyor ve size görsel olarak daha eğlenceli bir panel altyapısı sunuyoruz.Özellikle çarkıfelek ve İddia sisteminin tabanı Jquery oluşturuyor ve anlık işlem ile dinamik kullanım sunuyoruz.C# ile kodlanmış özenle hazırladığımız NUMEGO LOGGER sizlerin tüm loglarını okunabilir hale getirip mobil uyumlu yönetim panelinizden takibinize olanak sağlıyor.Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi logger yapımı.
DDOS-BOTNET gibi saldırılara karşı FİLTER LAYER 12 sistemiyle sitelere erişim problemi geride kaldı.Profesyonel altyapı sizler için hazır.